• Головна
  • Новини
  • В УГКЦ вийшов перший номер молодіжного журналу «ДивенСвіт»...

В УГКЦ вийшов перший номер молодіжного журналу «ДивенСвіт»

26.04.2013, 17:10
В УГКЦ вийшов перший номер молодіжного журналу «ДивенСвіт» - фото 1
З нагоди Дня молоді, що відзначається у Католицькій Церкві у Квітну неділю побачив світ перший номер друкованого молодіжного журналу «ДивенСвіт».

Дивенсвіт.jpgЗ нагоди Дня молоді, що відзначається у Католицькій Церкві у Квітну неділ, побачив світ перший номер друкованого молодіжного журналу «ДивенСвіт».

Нове видання скероване передусім до старшої молоді, - зазначають у Комісії у справах молоді УГКЦ, яка започаткувала видання, - на людей, в житті яких з’являється певна стабільність, вони одружуються, починають професійне життя, на місце дещо безтурботній та емоційній юності приходить дорослість із новими завданнями та викликами.

48 сторінок кольорового журналу присвячено цінностям у житті молодої людини. На кожну з цінностей редакція журналу спробувала подивитись через призму контрасту, різних кутів зору. Таким чином, читачі зможуть віднайти себе у різних життєвих ситуаціях, поглянути на них збоку та зробити власні висновки.

Отець Ростислав Пендюк, голова Комісії у справах молоді УГКЦ зазначає: «У цьому журналі ми спробували розглянути лише декілька цінностей, які, проте, присутні в житті більшості людей. Ми не пропонуємо універсальних правил, які ніколи не можуть бути зміненими, а лише роздуми про їх важливість і певну шкалу пріоритетів».

Вступом до роздумів про цінності служить звернення Глави Української Греко-Католицької Церкви Блаженнішого Святослава до молоді з нагоди Квітної неділі. Також своїми думками діляться: Блаженніший Любомир; владика Йосиф (Мілян), єпископ-помічник Київської архиєпархії; владика Венедикт (Алексійчук), єпископ-помічник Львівської архиєпархії.

Журнал розповідає про Бога, Сім'ю, Дружбу, Працю, Відпочинок.

Довідка. Журнал «ДивенСвіт» є продовженням однойменно сайту для молоді, створеного у 2010 р. Комісією у справах молоді УГКЦ. До розробки ідеї сайту та журналу, а також її втілення долучились чимало молодих людей, які хочуть допомогти своїм ровесникам пізнати Бога, Церкву, а також розпізнати своє покликання та місію у житті.