В УГКЦ просять вірних молитися за прославу у святості Патріарха Йосифа Сліпого

17.02.2022, 13:57
Католики
В УГКЦ просять вірних молитися за прославу у святості Патріарха Йосифа Сліпого - фото 1
Церква завжди має пам’ятати про Патріарха Йосифа Сліпого, за нього молитися і до нього молитися! Тому сьогодні розпочатий беатифікаційний процес піднесення його на престол Католицької Церкви як праведного мужа, як душпастиря, достойного та святого Архиєрея. Молімся за Патріарха Йосифа Сліпого, молімся до Бога за Його прославу, бо так важливо Церкві піднести на престіл того, хто вірив, боровся і переміг»

На цьому сьогодні з нагоди 130-ої річниці з Дня народження Патріарха Йосифа Сліпого, під час Літургії у Патріаршому соборі Воскресіння Христового наголосив владика Йосиф Мілян, єпископ-помічник Київської Архиєпархії.

Він зауважив, що Патріарх Йосиф Сліпий був стійким у вірі, бо був людиною Церкви: ні арешти совєтів, ні каторжні роботи не зламали віру Патріарха.

«Він написав правдиву та автентичну історію Католицької Церкви. Може ворог думав, що він хоча б похитнеться у тому своєму науковому діянні, однак ні. Бо за ним стояв народ, за ним стояла Церква переслідувана в Україні та вільна в діаспорі», - наголосив Протосинкел Київської Архиєпархії.

Архиєрей додав, що постать Патріарха Йосифа Сліпого вчить нас бути відповідальними за свій народ, бути стійким у вірі та через молитву вистояти усі випробування цього світу.

«Одну людину може зламати як билинку в полі навіть вітер, але народ, особливо той народ, за який ти береш відповідальність, зламати годі. Цього нас вчить історія. Тому сьогодні молімося за Патріарха Йосифа Сліпого, молімся до Бога за Його прославу. Бо так важливо Церкві піднести на престіл того, хто вірив, боровся і переміг».

Напередодні Владика Йосиф Мілян також звернувся до усіх вірних з нагоди 130-ої річниці з Дня народження Патріарха Йосифа Сліпого.