В УГКЦ започаткували проект для успішного виховання підлітків

04 лютого, 15:40
Католики
В УГКЦ започаткували проект для успішного виховання підлітків - фото 1
3 лютого 2021 року Центр опіки сиріт Львівської архиєпархії УГКЦ відкрив Адаптаційний центр святого Йосифа, метою якого є опіка та супровід підлітків у їхньому становленні як зрілої особи. Про це повідомив директор Дому милосердя свтого Миколая, керівник Центру опіки сиріт ЛА УГКЦ о. Роман Прокопець.

Відкриття Адаптаційного центу в Домі милосердя відбуватиметься у кілька етапів: І етап – від 3 лютого розпочинаються щотижневі курси для підлітків; ІІ етап – у 2022 році відкриття колегіуму; ІІІ етап – супровід випускників колегіуму, повідомляє сайт Духовна велич Львова.

Під час першого етапу фахівці з різних сфер поділяться знаннями у форматі інтерактивних лекцій та практичних завдань. Протягом року підлітки матимуть можливість вивчати фінансову грамотність, практичну психологію, ціннісне виховання, отримають знання про успішне працевлаштування, статеве виховання, базову медицину та духовний супровід.

Основне завдання курсу – дати соціально-вразливим категоріям молоді знання, які будуть практичними у щоденному житті. Дисципліни цього проєкту поки що не входять до шкільної програми української освіти, але вже є доступними для львівських підлітків. Організатори сподіваються, що в майбутньому отриманий досвід допоможе підліткам розірвати замкнене коло сирітства через надання практичних порад для створення міцної сім’ї та допоможе соціально-вразливим категоріям молоді реалізувати себе у професійному напрямку. Зустрічі в Домі милосердя відбуватимуться щосереди о 19:00.