В Україні діють чотири китайські баптистські церкви

В Україні діють чотири китайські баптистські церкви - фото 1
На місіонерському форумі в Луганську пастор і його дружина - Інь Хаожань і Дуань Чжіюе розповіли про служіння серед китайських студентів, повідомляє "Релігія в Україні" з посиланням на сайт баптистів України.

1370268396_0.jpgНа місіонерському форумі в Луганську пастор і його дружина - Інь Хаожань і Дуань Чжіюе розповіли про служіння серед китайських студентів, повідомляє "Релігія в Україні" з посиланням на сайт баптистів України.

«З 2010 року в Луганську з'явилася китайськомовна церква. Це найменша серед чотирьох китайських церков в Україні. Але, незважаючи на це, Бог нас благословляє. Нас небагато, тому що кожен рік близько 10-15 наших студентів повертаються до Китаю по обміну. Брати і сестри розповідають про Бога своїм батькам і родичам і багато хто вже увірували. Місія - це обов'язок кожного християнина. Завдяки сучасним технологіям: транспорт, телефон, інтернет світ стає без кордонів. Ці інструменти ми повинні використовувати для місії, і нам не доведеться для цього далеко виїжджати», - сказав пастор.

«Єдиний сенс життя християнина - бути свідком, бо у вічності будуть тільки люди. Не буде наших талантів, наших квартир, машин, майна і грошей. Будуть тільки ті люди, які прийшли до Бога через нас», - каже він.

Артур побажав усім прагнути бачити, яким є великим Господь, і що Він не тільки Бог України, але Бог і інших народів.