• Головна
  • Новини
  • В Україні стартує соціальний проект поколінь «Встигни сказати головне»...

В Україні стартує соціальний проект поколінь «Встигни сказати головне»

08.04.2013, 13:12
В Україні стартує соціальний проект поколінь «Встигни сказати головне» - фото 1
Міжнародне громадський рух «Живи» ініціює в Україні новий соціальний проект поколінь «Встигни сказати головне», який стартує 20 квітня під девізом «Щоб звернути серця батьків до дітей».

Оксамита.jpgМіжнародний громадський рух «Живи» ініціює в Україні новий соціальний проект поколінь «Встигни сказати головне», який стартує 20 квітня під девізом «Щоб звернути серця батьків до дітей».

Метою проекту є об'єднати молоде покоління країни навколо уваги і дієвого співчуття по відношенню до старшого покоління, сприяти розвитку почуття вдячності і поваги дітей до батьків, чути покоління, щоб встигнути сказати головне!

Організатори проекту прагнуть звернути увагу громадськості через ЗМІ та лідерів громадської думки до важливості гармонії, єдності, взаєморозуміння, подяки і поваги між поколіннями. А також, як стверджують ініціатори акції, «звернутися до людей з посланням про те, що найважливіші слова для людства вже одного разу були сказані Ісусом Христом. Сьогодні нам потрібно звернути свої серця до Небесного Батька, щоб почути послання про спасіння, щоб одного дня не було запізно».

«Я глибоко вірю, що говорити найголовніше людям ми повинні тоді, коли вони ще здатні нас почути. В першу чергу це стосується наших батьків ... Здається, що вони будуть з нами завжди. Однак це не так ... Момент, коли вони йдуть - завжди дуже несподіваний. Тому використовуй кожну мить життя, дану тобі Богом – щоб говорити про свою любов і вдячнысть! Встигни сказати головне!»,  –  прокоментувала мету проекту його організаторка співачка Оксамита.

Серед заходів проекту – Марафон солідарності на радіостанціях, прямі ефіри «Встигни сказати головне» на радіо Еммануїл; Флешмоб «Встигни сказати головне» за участю молодіжних організацій і рухів України; Благодійний концерт в геріатричному пансіонаті; Благодійна акція  у хоспісі; Бліц-марафон з лідерами громадської думки.