• Головна
  • Новини
  • В Україні відкрито перший медійний католицький чоловічий монастир...

В Україні відкрито перший медійний католицький чоловічий монастир

28.11.2011, 09:28
В Україні відкрито перший медійний католицький чоловічий монастир - фото 1
Його головним служінням буде євангелізація через Засоби Масової Інформації.

osviachenia_monastyria_2.jpgУ Києві 24 листопада 2011 р освячено перший медійний католицький чоловічий монастир, в якому проживатимуть три священики зі Згромадження Місіонерів Облатів Непорочної Марії. Їх головним служінням буде євангелізація через Засоби Масової Інформації, а саме опіка над Телебаченням Віковічного Слова та Католицьким Медіа-Центром.

За повідомленням Католицького медіа-центру, новий монастир в покровителі отримав 22 іспанських облатських мучеників. Церемонію освячення цих мучеників, замордованих за віру в часі соціалістичних і комуністичних гонінь в Іспанії у 1936 році, звершив Генеральний Радник для Європи Згромадження Місіонерів Облатів Непорочної Марії Отець Ігнаціо Роїс ОМІ. Цих мучеників проголосять блаженними в Мадриді 17 грудня ц.р.

osviachenia_monastyria_4.jpg

Провінційний настоятель Згромадження Ришард Шмидкий ОМІ освятив кімнати монастиря. Участь в урочистостях також взяли: апостольський Нунцій в Україні архиєпископ Томас Е. Галліксон, єпископи-помічники Києво-Житомирської дієцезії РКЦ: Станіслав Широкорадюк та Віталій Скомаровський, як і Місіонери Облати Непорочної Марії з Україні, Білорусі та Туркменістану.

Довідка: Облат з латинської мови означає "пожертвуваний". Отцем великої родини Місіонерів Облатів Непорочної Mарії став святий Євген де Мазенода. Тим, що на перший погляд відрізняє облатів від інших осіб духовних, є облатський Хрест, який вони носять на грудях.

Дуже важливою прикметою цього Згромадження є місійність. Папа Пій ХІ назвав їх "спеціалістами важких місій". Непорочна Марія  для місіонерів облатів є взірцем і покровителькою.