В Україні визначили «найгріховніші» області

13.08.2010, 11:28
В Україні визначили «найгріховніші» області - фото 1
Рейтинг областей України, які найбільше погрузли в «смертних гріхах», визначав тижневик «Контракти». Перше місце в рейтингу зайняла Одеська область (142 бали), набравши найбільшу кількість балів за «сріблолюбство».

Гріхопадіння1.jpgРейтинг областей України, які найбільше погрузли в «смертних гріхах», визначав тижневик «Контракти». Перше місце в рейтингу зайняла Одеська область (142 бали), набравши найбільшу кількість балів за «сріблолюбство». Далі йдуть Донецька і Луганська області, які набрали однакову кількість балів –126. При цьому в Донецької області «головним гріхом» став «гнів», а на Луганщині – «сріблолюбство».

На четвертому місці по гріховності – Дніпропетровська область (124 бали): тут основними гріхами вважаються «похіть» і «пихатість». А замикає п'ятірку лідерів, як інформує видання "Остров", Сумщина (123 бали), в якій грішать в основному «смутком».

Для того, щоб визначити найбільш гріховну область України, видання використовувало статистичні дані 2009-2010 років. Статистика співставлялася з 8 гріховними пристрастями, які прийнято виділяти в православ’ї: обжерливість (його редакція співвіднесла з кількістю людей з надлишковою вагою), похіть (кількість випадків захворювань гонореєю і сифілісом на душу населення), сріблолюбство (кількість офіційно зареєстрованих випадків хабарів), гнів (кількість умисних вбивств і випадків умисного нанесення тяжких тілесних ушкоджень), печаль (відсоток щасливих людей, за даними соцдосліджень КМІС), смуток (кількість самогубств), пихатість ( кількість іменних номерних знаків авто на сто тисяч жителів).

За кожним показником областям привласнювали бал від 1 до 26. Чим яскравіше виражена гріховна пристрасть, тим вищий бал отримувала область.