В Україну прибув Патріарх всієї Грузії Ілія ІІ

25.07.2011, 14:39
В Україну прибув Патріарх всієї Грузії Ілія ІІ - фото 1
Сьогодні, 25 липня, з нагоди Дня Хрещення Русі до Києва прибув Патріарх Ілія ІІ, Католикос-Патріарх всієї Грузії, архієпископ Мцхетський і Тбіліський, Митрополит Піцундський і Сухумо-Абхазький. Разом із Патріархом Ілією до Києва прибула делегація Грузинського Патріархату.

Iliya-(Gruziya).jpgСьогодні, 25 липня, з нагоди Дня Хрещення Русі до Києва прибув Патріарх Ілія ІІ, Католикос-Патріарх всієї Грузії, архієпископ Мцхетський і Тбіліський, Митрополит Піцундський і Сухумо-Абхазький. Разом із Патріархом Ілією до Києва прибула делегація Грузинського Патріархату.

В аеропорту «Бориспіль» Патріарха-Католикоса хлібом-сіллю та квітами зустрічали Предстоятель Української Православної Церкви Митрополит Київський і всієї України Володимир, митрополити: Луганський і Алчевський Іоаннікій,  Вінницький і Могилів-Подільський Симеон, керуючий справами УПЦ архієпископ Білоцерківський і Богуславський Митрофан, голова Відділу зовнішніх церковних зв’язків УПЦ архієпископ Переяслав-Хмельницький і Вишневський Олександр, ректор КДАіС архієпископ Бориспільський Антоній, а також духовенство Київської єпархії.

Пізніше  Предстоятель Грузинської Православної Церкви відвідає Києво-Печерську Лавру, де, зокрема, о 15:00 очолить молебень на Соборній площі та зустрінеться із Блаженнішим Митрополитом Володимиром.

А у вівторок, 26 липня, Патріарх Грузинської Православної Церкви відкриє виставку «Іверія та Києво-Печерська Лавра – благодатні угіддя Пресвятої Богородиці», а також відвідає один із найдавніших храмів Київської Русі — Свято-Іллінський храм на Подолі.

О 18:00 вперше в Києві відбудеться зустріч двох Патріархів — Патріарха Ілії ІІ і Святішого Патріарха Кирила, який того ж дня прибуде з візитом до України. Про це інформує «Православіє в Україні».

Програма візиту Патріарха Ілії II до України

25 липня, понеділок

12:00 Зустріч в аеропорті «Бориспіль».

15:00 Зустріч Святішого Патріарха Ілії ІІ на Святих воротах Лаври. Молебень (акредитація)

26 липня, вівторок

11:00    Відкриття виставки: «Іверія та Києво-Печерська Лавра. – благодатні угіддя Пресвятої Богородиці» (акредитація)

11:30    Відвідання Свято-Іллінського храму на Подолі. Молебень

18:00    Зустріч із Патріархом Кирилом (акредитація)

27 липня, середа

10:00    Молебень на Володимирській гірці (акредитація)

28 липня, четвер, день пам’яті святого рівноапостольного князя Володимира Великого – день Тезоіменитства Предстоятеля Української Православної Церкви

8:30    Зустріч Святішого Патріарха Ілії ІІ на Святих Воротах

9:00    Божественна Літургія (акредитація)

29 липня, п’ятниця

11:00    Відвідування Собору Святої Софії Київської

12:00    Відвідування місця спорудження Кафедрального собору на честь Воскресіння Христового

13:00    Відвідування Спасо-Преображенського храму м. Києва

19:00    Відвідування Посольства Грузії в Україні, зустріч із грузинською діаспорою


 30 липня, субота

12:00    Відвідування КДАіС , вручення Honoris Сausa, зустріч зі студентами (акредитація).