В Україну приїхала делегація австрійського єпископату

12 липня, 10:00
Католики
В Україну приїхала делегація австрійського єпископату - фото 1
В Україну приїхала делегація католицьких єпископів Австрії на чолі із Головою єпископської конференції архиєпископом Зальцбурзьким Францом Лакнером

Про це повідомляють Новини Ватикану.

До делегації також входить ординарій Ґраца єпископ Вільгельм Краутвашл та о. Юрій Коласа, Генеральний вікарій ординаріату для католиків східного обряду в Австрії.

12 липня у Львові гості мають зустріч з католицькими єрархами, представниками Православної Церкви, очільником Львівської ОВА та міським головою Львова. Австрійські єпископи також візьмуть участь у Божественній Літургії в гарнізонному храмі УГКЦ та відвідають церковні осередки надання допомоги постраждалим від війни.

Про цю подорож австрійський єпископат оголосив під час своєї пленарної зустрічі в Маріяцеллі. В заяві, оприлюдненій 22 червня, єрархи закликали вірних до подальшого надавання допомоги та вияву солідарності з тими, хто страждає від наслідків війни в Україні та з біженцями. Вони запевнили українців, що «ми, єпископи, разом з багатьма мешканцями Австрії, страждаємо разом з вами, носимо вас у своєму серці, молимося за вас, перебуваємо на вашому боці».

Вчора, 11 липня, Голова єпископської конференції Австрії архиєпископ Франц Лакнер та єпископ Граца Вільгельм Краутвашль завітали на Синод єпископів УГКЦ, який проходить у Перемишлі.

Архиєпископ Франц Лакнер звернувся із словом до владик УГКЦ. Згодом, на знак солідарності австрійського народу з українським, Голова єпископської конференції передав Главі УГКЦ Святославу образ Ісуса Христа з єпископського дому в Зальцбургу, у який стріляли нацисти під час Другої світової війни.

В Україну приїхала делегація австрійського єпископату - фото 96271