В УПЦ МП кажуть, що з народом і передали 81 автівку швидкої допомоги постраждалим громадам України

12 серпня, 08:51
Православні
В УПЦ МП кажуть, що з народом і передали 81 автівку швидкої допомоги постраждалим громадам України - фото 1
На сьогодні до регіонів, які найбільше страждають від війни, Українська Православна Церква передала вже 81 автівку швидкої медичної допомоги. Директор Фонду Новінського Дмитро Сергєєв каже, що всі автомобілі закуплені в країнах Європейського Союзу. В планах доставити в Україну щонайменше 100 машин швидкої допомоги.

Про це інформують "Подробиці".

"Нещодавно разом з УПЦ ми передали дві машини до Кременчуку, одну до Вінниці, десятки машин надійшли до лікарень Миколаєва, Запоріжжя, Кривого Рогу, Одеси, волонтерських організацій "Центр порятунку життя", "Дніпровець", одна з машин працює в Сумській області, 2 машини передано до Національного інституту серцево-судинної хірургії імені М.М. Амосова на формування мобільних бригад, одна машина уїхала до Сіверської громади", - прокоментував благодійний проект Дмитро Сергєєв.

Він наголосив, що разом з Церквою вони реалізують декілька масштабних благодійних проектів. Наприклад, для Запоріжжя більше ніж на 30 млн грн придбано апаратів зовнішньої фіксації та апаратів вакуумної терапії для лікування поранень, для Харкова було організовано гуманітарну місію, в рамках якої доставлено більше 42 тони продуктів та інші.

9 серпня 2022 року у День пам’яті великомученика і цілителя Пантелеймона було звершено чин освячення автомобілів швидкої допомоги.

В УПЦ МП кажуть, що з народом і передали 81 автівку швидкої допомоги постраждалим громадам України_1