В УПЦ МП назвали тих, хто нищить “законну канонічну Церкву”

В УПЦ МП назвали тих, хто нищить “законну канонічну Церкву” - фото 1
В УПЦ МП вкотре нарікають на те, що в Україні хочуть знищити їхню “законну канонічну Церкву”.

Про це йдеться в інтерв’ю голови представництва УПЦ МП при європейських міжнародних організаціях єпископа Баришівського Віктора (Коцаби) ресурсу news-politics.com, передає Релігійна правда.

Він, зокрема, зазначає, що проти УПЦ МП “ведуть війну на внутрішньому фронті представники інших християнських конфесій чи окремі представники влади”.

Також єпископ вважає, що відбувається “цілеспрямоване створення у ЗМІ образу ворога” з їхньої Церкви.

“Протягом багатьох років несумлінні журналісти робили все, щоб налаштувати обивателя проти УПЦ. Якоюсь мірою їм це вдалося, що не дивно, оскільки той, хто володіє інформацією, впливає на уми суспільства”, – каже представник УПЦ МП.

Він також звинувачує в “тиску” місцеві органи влади.

“Наприклад, останнім часом прокотилася хвиля депутатських рішень та звернень на рівні органів місцевого самоврядування, які потребують заборони діяльності УПЦ в окремих регіонах України. Це грубе порушення Конституції та зневажання базових прав людини. На мою думку, центральна влада на такі речі має реагувати”, – зазначає єпископ.

За його словами, “ті, хто виступають проти УПЦ, борються не за її незалежний статус, а виключно за те, щоб її зруйнувати”.

“Мені вже неодноразово доводилося розмовляти з нашими віруючими, які розповідають, що під час захоплень їхніх храмів “патріоти” на зауваження про незалежність УПЦ відповідають, що для них це ніякого значення не має, бо нашої Церкви просто “не має бути”. Зрозуміло, що ці люди “воюють” не за “українську церкву, а за те, щоб знищити законну канонічну Церкву”, – наголосив представник УПЦ МП.