• Головна
  • Новини
  • В УПЦ (МП) обурені появою гральних карт із зображенням храмів м. Києва...

В УПЦ (МП) обурені появою гральних карт із зображенням храмів м. Києва

03.12.2012, 14:45

Українська Православна Церква звернулася у Національну експертну комісію з питань захисту суспільної моралі щодо гральних карт із зображенням храмів Києва. Про це йдеться у листі Предстоятеля УПЦ (МП) Митрополита Володимира до голови Національної експертної комісії України з питань захисту суспільної моралі Василя Костицького.

Українська Православна Церква звернулася у Національну експертну комісію з питань захисту суспільної моралі щодо гральних карт із зображенням храмів Києва. Про це йдеться у листі Предстоятеля УПЦ (МП)  Митрополита Володимира до голови Національної експертної комісії України з питань захисту суспільної моралі Василя Костицького.

«Українська Православна Церква має честь… повідомити Національну експертну комісію України з питань захисту суспільної моралі про безпрецедентний прояв кощунства з боку української компанії «Укрсувенір»», – говориться в листі і зазначається, що на замовлення «Укрсувеніру» виготовлені та розповсюджуються в роздрібній торговельній мережі гральні карти із зображенням святих храмів м. Києва.

«На Наше глибоке переконання в діях «Укрсувеніру» є всі ознаки свідомої та цинічної наруги над почуттями мільйонів православних християн та віруючих інших конфесій як в Україні, так і поза її межами», – йдеться у листі.

В УПЦ наголошують, що «крім морального осуду, винні особи мають бути піддані дисциплінарному адміністративному та матеріальному впливу, а за наявності відповідних правових підстав, можливо, і кримінальному переслідуванню».

Українська Православна Церква просить Національну експертну комісію України з питань захисту суспільної моралі вжити всіх передбачених законодавством України вичерпних правових заходів з метою виправлення даної ситуації та недопущення подібних проявів у майбутньому. Про це інформує сайт УПЦ.