В УПЦ МП оприлюднили програму урочистостей на 1033-ліття Хрещення Руси та повідомили хто з журналістів туди потрапить

В УПЦ МП оприлюднили програму урочистостей на 1033-ліття Хрещення Руси та повідомили хто з журналістів туди потрапить - фото 1
Інформаційно-просвітницький відділ УПЦ МП повідомив про те, що журналісти повинні отримати акредитацію на участь у святкових заходах 27-28 липня у Києві з нагоди 1033-ліття Хрещення Київської Русі та дня пам’яті святого рівноапостольного князя Володимира – на Володимирській гірці та у Свято-Успенській Києво-Печерській Лаврі.

Акредитацію представників центральних і регіональних ЗМІ, яка триватиме до 25 липня, проводить Центр інформації Української Православної Церкви. Як повідомляють організатори, після 16:00 цього дня списки на отримання перепусток будуть закриті, йдеться у повідомленні УПЦ МП і оголошено деталі акредитації.

Потрапити на події тільки за редакційними посвідченнями буде неможливо.
Вхід журналістів на Володимирську гірку звершуватиметься виключно за перепустками й списками, які знаходитимуться в охорони заходу.

На Володимирській гірці біля пам’ятника князю Володимиру будуть позначені території: «Телебачення», «Преса» (план-схему з позначками журналісти отримають на особисту електронну пошту, яку вкажуть під час акредитації).
Напередодні урочистостей у Києво-Печерській Лаврі відбудеться брифінг з нагоди прибуття до столиці святих мощей і чудотворних ікон Богородиці.

27 липня о 13.00 на Володимирській гірці розпочнеться молебень, який очолить Предстоятель Української Православної Церкви Митрополит Київський і всієї України Онуфрій. Після молебну Предстоятель привітає віруючих з Днем Хрещення Русі.

О 13.30-13.40 розпочнеться Хресний хід зі святинями: від Володимирської гірки – до Києво-Печерської лаври.

О 15.00 в Києво-Печерській Лаврі розпочнеться брифінг, на якому будуть оголошені подробиці Хресного ходу, названі кількість і географія учасників, дана оцінка важливості події у житті Церкви і всієї України.

О 17.00 на площі перед Успенським собором розпочнеться всенічне бдіння. Святині будуть знаходитися у Трапезному храмі преподобних Антонія і Феодосія Печерських і доступні для поклоніння всю ніч.

28 липня о 07.45 у Києво-Печерській Лаврі розпочнеться брифінг, на якому будуть повідомлені подробиці урочистостей на честь Дня Хрещення Русі в різних регіонах України і анонсований всеукраїнський дзвін благовіст – акція «Слава Тобі, Боже!».

О 09.00 на площі перед Успенським собором розпочнеться святкова Літургія.