Розпочався візит Предстоятеля ПЦУ до Вселенського Патріархату

27 січня, 11:35
Культура
Розпочався візит Предстоятеля ПЦУ до Вселенського Патріархату - фото 1
Після завершення візиту до Риму 26 січня розпочався візит Митрополита Київського і всієї України Епіфанія до Вселенського Патріархату (Стамбул, Туреччина). Предстоятеля супроводжує архієпископ Чернігівський Євстратій.

Про це повідомляє прес-служба Київської Митрополії Української Православної Церкви (ПЦУ).

У аеропорту Стамбула Предстоятеля ПЦУ зустріли митрополит Силіврійський Максим, великий синкел Патріархату отець Яків та українські дипломати.

Ввечері Митрополит Епіфаній був присутній на заході, присвяченому Міжнародному дню пам’яті Голокосту, який відбувся в Італійському культурному інституті в Стамбулі. В заході взяли участь Вселенський Патріарх Варфоломій, старець-митрополит Халкідонський Еммануїл, посли Італії, Австрії та Святого Престолу, головний рабин Туреччини та представники єврейської громади країни.

Під час заходу було показано документальний фільм про Апостольського нунція архиєпископа Джованні Ронкаллі, який пізніше став Папою Римським Іваном ХХІІІ, та його діяльну участь у врятуванні євреїв Європи від нацистських переслідувань.

Наступного дня Митрополит Епіфаній взяв участь у Богослужінні на честь перенесення мощей святителя Івана Золотоустого, яке відбудеться у Патріаршому храмі святого Георгія на Фанарі, та проведе офіційну зустріч зі Вселенським Патріархом Варфоломієм.