В УПЦ МП стверджують, що мають відеодоказ, як зловмисник підпалив недільну школу в Одесі

01 березня, 16:34
Суспільство
В УПЦ МП стверджують, що мають відеодоказ, як зловмисник підпалив недільну школу в Одесі - фото 1
Одеські священнослужителі УПЦ МП кажуть, що мають відеодоказ, як зловмисник підпалив приміщення недільної школи на території храму Архангела Михаїла і святителя Луки Кримського.

Про це повідомляє Інформаційно-просвітницький відділ УПЦ МП.

На прохання правоохоронців вони це відео наразі не будуть показувати.

Інцидент, нагадаємо, стався в Одесі 27 лютого 2024.

Завдяки оперативним діям рятувальників ГУ ДСНС України в Одеській області вдалося не допустити розповсюдження вогню на храм, який знаходиться поруч.

Основною версією правоохоронців є підпал. В єпархії розповідають, що на камерах спостереження зафіксовано чоловіка, який вилив якусь суміш, підпалив приміщення та втік.

За даним фактом ГУНП в Одеській області були внесені відомості в ЄРДР та відкрито кримінальне провадження за ч. 2 ст. 194 Кримінального кодексу України – умисне знищення або пошкодження майна.

Під час гасіння пожежі працівники ДСНС спільно з настоятелем храму архимандритом Мелетієм (Якубіним) врятували життя охоронцю, якого вивели з задимленого приміщення.

Настоятель, який першим прибув на місце пожежі, власноруч розбив вікно, щоб допомогти чоловікові, який знаходився на другому поверсі, врятуватися. При цьому постраждав сам, лікарі наклали йому гіпс на пошкоджену ногу.