В УПЦ МП висвятили на єпископа керуючого парафіями за кордоном

В УПЦ МП висвятили на єпископа керуючого парафіями за кордоном - фото 1
Митрополит Онуфрій у співслужінні архиєреїв УПЦ МП 3 січня 2023 року звершив Літургію та єпископську хіротонію у храмі на честь преподобного Агапіта Печерського Свято-Успенської Києво-Печерської Лаври.

Про це повідомляє Інформаційно-просвітницький відділ УПЦ МП.

Новим єпископом УПЦ МП став клірик Чернівецько-Буковинської єпархії архимандрит Веніамін (Волощук). Він рукопокладений у єпископа Боярського, вікарія Київської митрополії. Владика Веніамін нестиме послух керуючого парафіями Української Православної Церкви за кордоном.

Перед початком Літургії було звершено особливий чин. Кандидат у єпископський ступінь священства виголосив сповідання віри.

Предстоятелю УПЦ МП співслужили намісник Лаври митрополит Вишгородський і Чорнобильський Павел, голова Відділу зовнішніх церковних зв’язків УПЦ митрополит Чернівецький і Буковинський Мелетій, керуючий справами УПЦ митрополит Бориспільський і Броварський Антоній т ін.

У повідомленні сказано, що під час Літургії молились: "Про мир на українській землі; про позбавлення від ворога; щоб Господь зглянувся на наш народ і зберіг тих, хто у відчаї, зцілив хворих та дав прихисток тим, хто позбавлений дому".

Після Літургії Предстоятель УПЦ МП звернувся до єпископа Боярського Веніаміна зі словом та вручив йому архиєрейський жезл. За традицією владика Веніамін вперше благословив вірян як єпископ.