В УПЦ МП заявили про побиття прихильниками ПЦУ на Буковині їх вірянина

В УПЦ МП заявили про побиття прихильниками ПЦУ на Буковині їх вірянина - фото 1
Голова Юридичного відділу УПЦ МП протоєрей Олександр Бахов заявив, що  13 березня 2021 року "шестеро 18-19 річних молодиків, які є прихильниками «ПЦУ», жорстоко побили 63-річного вірянина Михайлівської парафії в селі Задубрівка Чернівецької області Василя Григоровича Хащіюка". За його словами, цей  злочин можуть намагатися видати за побутовий конфлікт, тому  він закликає владу і правоохоронців до відповідального розслідування.

Про це повідомляє Інформаційно-просвітницький відділ УПЦ МП.

"Цей ганебний вчинок, яскраво ілюструє, що проект «ПЦУ» приніс в наше суспільство розділення на релігійному ґрунті. Фактично об’єднання не відбулось, як про це багато хто говорить", — заявив Голова Юридичного відділу УПЦ.

Він стверджує, що "храми захоплюють, людей змушують переходити до «ПЦУ», державні мужі на підставі фальшивих рішень видаються за рішення релігійної громади та проводять перереєстрацію в цю структуру".

В УПЦ МП заявили про побиття прихильниками ПЦУ на Буковині їх вірянина - фото 68618

 

Юрист УПЦ МП наголошує: "В УПЦ ніхто ні кого не тримає, люди та релігійні громади можуть переходити куди забажають, і за ці два роки всі, хто хотів кудись перейти, вже давно це зробили. Але виникає питання, чому релігійні громади УПЦ примушують переходити до «ПЦУ»? І в цьому селі, є люди які не бажають належати та переходити до цього новоутворення".

"Я впевнений, що цей злочин спробують видати за побутовий конфлікт, адже владі не вигідно що виникають конфлікти на релігійному ґрунті. За справедливе і ретельне розслідування цього ганебного злочину відповідальність лежить як на місцевій владі, так і на правоохоронцях, що будуть займатися цією справою", — заявив він.