В УПЦ МП знайшли пояснення, чому їхній монах вистрибнув оголеним з вікна

В УПЦ МП знайшли пояснення, чому їхній монах вистрибнув оголеним з вікна - фото 1
В УПЦ МП прокоментували інцидент з оголеним монахом-стрибуном у Києво-Печерській лаврі та знайшли винуватих у цій невеселій історії.

Як повідомляє Православная жизнь, подія сталася 6 грудня.

У результаті невдлого приземлення у ченця діагностували переломи верхніх та нижніх кінцівок, а також пошкодження хребта.

Видання зазначає, що монах "випав із вікна своєї келії, розташованої на 2-му поверсі".

За словами адвоката монастиря протоєрея Микити Чекмана, постаждалий - о. Володимир проживає та несе свій послух у монастирі з 1991 року. Він страждає на психічні розлади, родичів та іншого місця проживання, крім Лаври, не має.

Роздумуючи над цим інцидентом, адвокат приходить до невтішного висновку, що зрив нервової системи у неспокійного насельника лаври виник не в останню чергу через гоніння на канонічну Церкву.

Священик зазначив, що загострення хвороби о. Володимира «могло стати наслідком системного тиску на братію Монастиря та погроз з боку Заповідника та правоохоронних органів про виселення братії».

Простіше кажучи, монаха дістали. Якби не "гоніння", то ніхто не випадав би з вікна.

«Молимося за зцілення монаха Володимира і сподіваємось, що всі особи, причетні до організації системної травлі та переслідування священнослужителів і вірян Української Православної Церкви, понесуть заслужене та передбачене законом покарання», – підсумував протоєрей Микита Чекман.

Нагадаємо, низка ЗМІ повідомили, що 6 грудня у Київо-Печерській лаврі монах в оголеному вигляді вистрибнув з вікна другого поверху на сніг. Чоловік регулярно вживав спиртні напої.