В УПЦ МП звинувачують головного санітарного лікаря у маніпуляції

В УПЦ МП звинувачують головного санітарного лікаря у маніпуляції - фото 1
В УПЦ МП відреагували на слова головного санітарного лікаря Ігоря Кузіна, що однією з проблем низького рівня COVID-вакцинації є окремі релігійні лідери і що його відомству непросто комунікувати з УПЦ МП.

У Моспатріархаті вважають, що це неправда і що чиновник вдався до маніпуляцій, передає Інформаційно-просвітницький відділ УПЦ МП.

"Такі необачні заяви чиновника можна пояснити лише ігноруванням співпраці з УПЦ, яка багато років тісно взаємодіє з медичними установами всіх рівнів. Окрім цього, Українська Православна Церква у складі Всеукраїнської Ради Церков та релігійних організацій неодноразово була представлена на зустрічах з представниками влади, де обговорювалися питання співпраці Церкви і держави у галузі боротьби з епідемією коронавірусу", - зазначають у Моспатріархаті.

В УПЦ МП заявили, що до них не надходило жодних пропозицій від Головного санітарного лікаря щодо можливого співробітництва задля подолання епідеміологічної кризи.

"Тому закиди чиновника на адресу релігійної організації, що представляє найбільшу в Україну конфесію, є не лише безпідставними, але і маніпулятивними", - вважають священнослужителі.

В УПЦ МП звинувачують головного санітарного лікаря у маніпуляції - фото 81593

Нагадаємо, місяць тому священик УПЦ МП агітував під ВРУ проти щеплень, ID-паспортів та за спрощений перетин кордону з Росією.

Управсправами УПЦ МП вважає, що вакцинація від COVID не повинна бути обов'язковою.

Під час першої хвилі падемії в Україні намісник Києво-Печерської лаври митрополит Павел Лебідь закликав ігнорувати карантинні обмеження та сміливо відвідувати церкви. Основною причиною спалаху коронавірусу він називав «людський гріх». Згодом намісник лаври сам підхопив ковід і відправився на лікування у шпиталь.