• Головна
  • Новини
  • В УПЦ почали обговорювати зміни та доповнення до Статуту про управління Української Православної Церкви...

В УПЦ почали обговорювати зміни та доповнення до Статуту про управління Української Православної Церкви

21.03.2012, 09:10
В УПЦ почали обговорювати зміни та доповнення до Статуту про управління Української Православної Церкви - фото 1
З благословення Предстоятеля Української Православної Церкви, під головуванням митрополита Донецького і Маріупольського Іларіона 20 березня в Святій Успенській Києво-Печерській Лаврі відбулося перше засідання Комісії по підготовці змін та доповнень до Статуту про управління Української Православної Церкви (редакції 2007 року).

Комісія_УПЦ.JPGЗ благословення Предстоятеля Української Православної Церкви, під головуванням митрополита Донецького і Маріупольського Іларіона 20 березня в Святій Успенській Києво-Печерській Лаврі відбулося перше засідання Комісії по підготовці змін та доповнень до Статуту про управління Української Православної Церкви (редакції 2007 року). Про це інформує офіційний сайт УПЦ.

Комісія розглянула організаційні питання та створила Секретаріат комісії у складі секретаря Комісії єпископа Білгород-Дністровського Олексія, ректора Почаївської духовної семінарії архімандрита Нафанаїла (Крикоти) та голови Юридичного відділу Київської митрополії Валентина Волинця. Члени комісії також обмінялися думками щодо діючого Статуту про управління УПЦ та призначили дату проведення наступного засідання Комісії 26 квітня.

Після закінчення роботи члени Комісії на чолі з митрополитом Донецьким і Маріупольським Іларіоном відвідали в лікарні Блаженнішого Митрополита Володимира та доповіли про результати роботи.

Довідка: Комісія з підготовки змін та доповнень до Статуту про управління Української Православної Церкви (редакції 2007 року) створена згідно з рішенням Собору єпископів УПЦ 8 липня 2011 року. Персональний склад Комісії затверджено рішенням Священного Синоду УПЦ від 26 січня 2012 року (журнал № 5).