В Ужгороді депутати схвалили розширення алеї на Пагорбі Слави для поховання загиблих воїнів
Про це повідомила у Фейсбуці Ужгородська міськрада, передає Укрінформ.
"Депутати проголосували за внесення змін до детального плану території, обмеженої вул. Тихою, територією кладовища Кальварія, вул. Кошицькою та Собранецькою, який розроблений з метою розроблення єдиного містобудівного документа для регулювання містобудівної діяльності, проведення благоустрою та впорядкування території; визначення планувальної організації і функціонального призначення території тощо" - йдеться у повідомленні.
Раніше в Ужгородській міській раді під час громадських обговорень щодо створення другої черги поховань полеглих військових біля Пагорба Слави кілька місцевих жителів виступили проти продовження поховань, але їх не підтримали.
На громадських обговореннях усі учасники, окрім чотирьох мешканців прилеглих будинків, виступили за те, щоб продовжити поховання загиблих військовослужбовців у межах кладовища Кальварія - Пагорба Слави.