В Ужгороді хочуть перейменувати вулицю на честь Митрополита УПЦ МП Володимира (Сабодана), однак не всі це підтримують

20.07.2021, 09:55
Держава
В Ужгороді хочуть перейменувати вулицю на честь Митрополита УПЦ МП Володимира (Сабодана), однак не всі це підтримують - фото 1
"На найбличій сесії Ужгородської міської ради планують перейменувати вулицю Тимірязєва на вулицю Митрополита Володимира (Сабодана). Але не думають про те, які проблеми це викличе. Проштовхуючи перейменування вулиці в Ужгороді в інтересах Церкви держави-агресора, Андріїви створюють проблеми каріодиспансеру", - пише на своїй сторінці в соціальній мережі Фейсбук блогер і депутат Ужгородської міської ради від політичної партії "Рідне Закарпаття" Віталій Глагола.

За повідомленням Закарпаття онлайн, міський голова Ужгорода Богдан Андріїв та його брат, депутат Закарпатської обласної ради Андрій Андріїв, є активними прихожанами УПЦ МП,тому "проштовхують" перейменування вулиці в Ужгороді іменем покійного предстоятеля Церкви.

Віталій Глагола просить міських депутатів не підтримувати на сесії це перейменування, бо це сторить "купу незручностей людям, а зокрема кардіоцентру, який розташований на цій вулиці".

Він наводить такі аргументи:

Кардіоцентр працює ,згідно з договором НСОЗ України. При перейменуванні вулиці доведеться по-новому робити ліцензії у МОЗ на

1) медичну практику;

2) на роботу з наркотичними речовинами;

3) ліцензія Державної інспекції ядерного регулювання України (це дозвіл роботи ангографів).

4) Акредитації

Також теж треба переробляти пакети документів договорів із НСЗУ.

Усі інші договори і документи теж треба буде міняти. Це забирає до 6 місяців часу( особливо переоформлення ліцензій та акредитація. Також матеріальні і фінансові витрати", - констатує В.Глагола.

І нагадує, що "на громадських слуханнях було купа зауважень до цього перейменування, які просто не врахували".