В Ужгороді пройдуть громадські слухання щодо перейменування вулиці на честь єпископа Мілана Шашіка

В Ужгороді пройдуть громадські слухання щодо перейменування вулиці на честь єпископа Мілана Шашіка - фото 1
Громадські обговорення тривали з 11 серпня до 11 жовтня.

У вівторок, 27 жовтня, о 15:30 год. в Ужгородській міській раді відбудуться громадські слухання щодо перейменування однієї з вулиць (провулку), прилеглої до Хрестовоздвиженського греко-католицького катедрального собору, на честь єпископа Мукачівської греко-католицької єпархії Мілана Шашіка.

Про це повідомляє Закарпаття-онлайн.

Початок – о 15:30 год., великий зал.

Владика Мілан Шашік очолював Мукачівську греко-католицьку єпархію як Апостольський Адміністратор від 12 листопада 2002 року, а 17 березня 2010 владика Мілан був призначений правлячим єпископом-ординарієм.

Народився 17 вересня 1952 р. в Словаччині. Після закінчення школи вступив до Згромадження Місіонерів, вивчав філософсько-богословські предмети в Братиславській семінарії, і в 1976 році прийняв священиче рукоположення. Виконував різні душпастирські обов’язки а також відповідальні служіння в Згромадженні. Після навчання у Римі, де здобув ліценціат з богослов’я духовності, протягом шести років працював в Апостольській Нунціатурі в Києві, а також душпастирював на Закарпатті. Після призначення Апостольським Адміністратором Мукачівської греко-католицької єпархії, 6 січня 2003 року владика Мілан Шашік отримав архиєрейське рукоположення з рук Папи Івана Павла ІІ.

Помер Мілан Шашік 14 липня. Єпископ-помічник Мукачівської єпархії ГКЦ Ніл Лущак розповів, що у Мілана Шашіка відірвався тромб.

Президент України Володимир Зеленський підписав Указ про нагородження єпархіального єпископа Мукачівської греко-католицької єпархії Мілана Шашіка орденом "За заслуги" II ступеня (посмертно) за багаторічну плідну церковну, благодійну і милосердницьку діяльність.