• Головна
  • Новини
  • Ваша книга вчить нічого не боятися, - Порошенко на презентації книги Патріарха УГКЦ «Діалог лікує рани»...

Ваша книга вчить нічого не боятися, - Порошенко на презентації книги Патріарха УГКЦ «Діалог лікує рани»

20.09.2018, 10:03
У рамках робочої поїздки до Львівської області Президент Петро Порошенко відвідав презентацію книжки «Діалог лікує рани» Предстоятеля Української Греко-Католицької Церкви Святослава (Шевчука). Про це повідомляє сайт глави держави.

У рамках робочої поїздки до Львівської області Президент Петро Порошенко відвідав презентацію книжки «Діялог лікує рани» Предстоятеля Української Греко-Католицької Церкви Святослава (Шевчука). Про це повідомляє сайт глави держави.

Ідея книги полягає в тому, щоб відкрити можливість для діалогу між Греко-Католицькою Церквою в Україні та суспільством у Польщі, адже поляки мало що знають про Україну, українців і УГКЦ.

«Впевнений, що завдяки книзі «Діялог лікує рани» мільйони людей долучаться до цих діалогів. І точно стануть краще», - сказав Петро Порошенко.

Водночас Петро Порошенко зазначив, що поки ще не читав книгу Блаженнішого.

«Але приїхав я сюди для того, щоб її отримати і прочитати», - наголосив Петро Порошенко.

«Хочу, щоб моя нація і народ нічого не боялися. Цього, у тому числі, вчить книга Блаженнішого Святослава», - зазначив Президент та додав, що ця книга «наблизить нас до ще більш чіткого розуміння і подолання будь-якої кількості проблем між нашими державами».

«Лідери держав і народи, і Церква мають дивитися у майбутнє, залишаючи минуле у історії. І віра у Господа, віра в Україну потрібна нам усім», - додав Президент та сказав, що книга «Діялог лікує рани» стане першою, яку він прочитає після відвідування Форуму видавців.

Патріарх Святослав (Шевчук) вручив Петру Порошенку примірник своєї книги, підписавши її.

Книга «Діялог лікує рани» вміщує десять годин інтерв’ю, які провів керівник Закордонного відділення Католицької Агенції Інформаційної Кшиштоф Томасік із Блаженнішим Святославом у Кшєнжувце неподалік Закопаного.

У книзі порушені питання про Україну сьогодні, Митрополита Шептицького, історію УГКЦ та виклики, які стоять перед нею у сучасному світі, польсько-українські стосунки, Римо-Католицьку Церкву та стосунки з нею в Україні, стосунки з російським православ’ям та екуменічний діалог.