Ватикан беатифікує 15-річного підлітка, якого проголосять покровителем Інтернету

30.06.2020, 14:24
Католики
Карло Акутіс - фото 1
Карло Акутіс
Католицька Церква збирається беатифікувати підлітка Карло Акутіса, який у 2006 році помер від лейкемії в 15-річному віці.

Про це повідомляє 5 канал з посиланням на NBC News.

Зазначається, що хлопця, який жив у Мілані, хочуть проголосити покровителем інтернету. За життя він любив програмування і відеоігри. Карло розробив перший онлайн-каталог євхаристійних чудес – сайт, на якому були зібрані всі чудеса, що відбулись у світі. Таким способом він хотів поділитися своєю вірою з іншими людьми.

Хлопець був правовірним християнином і часто допомагав людям. Він розносив їжу бідним, роздавав нужденним кишенькові гроші, заступався за однокласників, яких ображали.

Також підлітку приписують зцілення хлопчика з Бразилії, який вилікувався від рідкісної хвороби після того, як Карло помолився за нього. Це необхідне чудо, щоб хлопця можна було канонізувати.

Карла беатифікують у жовтні в місті Ассісі, де він похований. Також це останній крок перед зарахуванням до лику блаженних.

На похороні Карла церква була "заповнена настільки, що багатьом людям довелося залишитися на вулиці", розповіла його мати. Потім католики з усього світу подали клопотання до Ватикану, закликаючи визнати підлітка святим.

У Католицькій Церкві є майже 10 тисяч святих, однак дітей серед них дуже мало.

Нагадаємо, у 1998 році Ватикан визнав покровителем інтернету святого Ісидора Севільського, який жив у VI-VII століттях. Його вважають першим енциклопедистом, який справив значний вплив на історію середніх віків.