Ватикан організував розпродаж спортивних костюмів своєї збірної з футболу

Ватикан організував розпродаж спортивних костюмів своєї збірної з футболу - фото 1
Офіційна футболка, спортивний костюм, наплічник і кепка із символікою футбольної збірної Ватикану, яка згуртовує громадян і працівників найменшої держави світу: віднедавна ці речі можна придбати у крамниці Ватиканських музеїв.

Про це повідомляє Vatican News.

Йдеться про проект, здійснений проводом Ватиканської Асоціації любительського спорту. Ідея виникла в період пандемії Covid-19 і полягає в тому, щоби половину виручених коштів передавати на діла милосердя Святішого Отця.

Ініціатива одного з директорів була зустріта з великим ентузіазмом, а під час загальної аудієнції 23 червня 2021 р. персоналізовану футболку вручено Папі Францискові, який був першим, хто отримав такий подарунок. На знак вдячності за постійну підтримку своєї діяльності, на підтвердження свого наміру й надалі займатися спортивною діяльністю під знаком милосердної любові, дружби, діалогу та зустрічі, Ватиканська Асоціація любительського спорту вирішила подарувати такі іменні футболки також очільникам різних Дикастерій Римської Курії та директорам департаментів Губернаторства Держави-Міста Ватикану.

Проведення спортивних заходів відновиться вже у вересні участю ватиканської збірної у благодійному турнірі «Матч серця – гол на користь педіатрії», що збирає кошти для педіатричних відділень. Далі в програмі чемпіонат з футболу чоловічих команд, турнір жіночих команд, ватиканські кубок і суперкубок, меморіальні змагання та проведення «Свята сімей».