• Головна
  • Новини
  • Ватикан призначив нового Секретаря Апостольської Нунціатури в Україні...

Ватикан призначив нового Секретаря Апостольської Нунціатури в Україні

12.09.2012, 10:31
Ватикан призначив нового Секретаря Апостольської Нунціатури в Україні - фото 1
Ним став монсеньйор Пйотр Тарнавський. Попередній секретар Апостольської Нунціатури, після своєї трирічної дипломатичної місії в Україні отримав призначення на Кубу. Про це інформує Католицький медіа-центр.

Петр_Тарнавський.jpgНим став монсеньйор Пйотр Тарнавський. Попередній секретар Апостольської Нунціатури, після своєї трирічної дипломатичної місії в Україні отримав призначення на Кубу. Про це інформує Католицький медіа-центр.

Монсеньйор Пйотр Тарнавський народився 1972 року в м. Жешуві у Польщі. Після завершення філософських і теологічних студій у Вищій духовній семінарії у 1998 році був рукоположений у священики та отримав призначення до Жешувської дієцезії.

Служив вікарієм у парафії катедрального собору Найсвятішого Серця Ісуса в Жешуві. Згодом продовжив навчання в Папському університеті св. Томи Аквінського Angelicum у Римі, здобувши докторат із теології та ліценціат із канонічного права. Був постулатором в процесі беатифікації блаженного Владислава Фіндиша, священика і мученика. Після завершення навчання в Папській церковній академії в 2007 році вступив на дипломатичну службу Святого Престолу. Працював у папських представництвах у Руанді й Алжирі. Призначений Капеланом Його Святості в 2011 році. У 2012 році отримав призначення на посаду Секретаря Апостольської Нунціатури в Україні.

Нагадуємо, що главою дипломатичної місії Святого Престолу в Україні є Апостольський Нунцій – архиєпископ Томас Е. Ґалліксон, виходець із США.