Ватикан випустив поштову марку, присвячену Українській Греко-Католицькій Церкві
Випуск має на меті вшанування 30-річчя відновлення Київської митрополії УГКЦ, 20-річчя повернення осідку Глави УГКЦ до Києва та 12-річчя освячення Патріаршого собору Воскресіння Христового. Про це повідомляє офіційний сайт Держави-Міста Ватикан та Секретаріат Глави УГКЦ в Римі. Про це інформує пресслужба Секретаріату Синоду єпископів УГКЦ.
Марка номіналом 1,35 євро зображає Патріарший собор Воскресіння Христового у вечірніх сутінках під час відключення електроенергії — образ, що передає реальність війни, яка триває в Україні. Водночас світле вечірнє небо на тлі собору символічно закликає дивитися з надією за межі драматизму війни. Також випущено лімітований філателістичний буклет вартістю 10 євро, що містить пам’ятний конверт із цією маркою.

У презентації марки візьме участь Блаженніший Святослав, Глава Української Греко-Католицької Церкви. Після презентації відбудеться спеціальне погашення першого дня випуску (die emissionis). Після завершення церемонії філателістичний комплект буде доступний для придбання.