• Головна
  • Новини
  • Верховна Рада відхилила законопроект проти дискримінації сексменшин...

Верховна Рада відхилила законопроект проти дискримінації сексменшин

14.05.2013, 12:04
Верховна Рада відхилила законопроект проти дискримінації сексменшин - фото 1
Верховна Рада 14 травня не розглядатиме законопроект про дискримінацію в Україні.

ArticleImages_51947_Сексменшини.jpgВерховна Рада 14 травня не розглядатиме законопроект про дискримінацію в Україні.

На прохання глави фракції Партії регіонів Олександра Єфремова, цей проект вилучений з порядку денного, повідомляє Українська правда.

Зранку під Радою проходить пікет під гаслами "Україна для сім'ї".

Як відомо, цей законопроект вводить до законодавства України новий термін “сексуальна орієнтація”, пропонує уточнити визначення та форми дискримінаційних дій у Законі України «Про засади запобігання та протидії дискримінації в Україні» та посилити відповідальність за них.

Як вже інформувала РІСУ, Глави Церков і релігійних організацій, просімейні організації та віруючі громадяни різних конфесій закликали парламентарів відхилити законопроект № 2342 з метою захисту традиційних моральних цінностей та інституту сім’ї.

“У разі прийняття та застосування цих норм, звичайна проповідь про гріх гомосексуалізму, про Божественний задум сім’ї як союзу чоловіка і жінки, а також публічні заяви віруючих людей про протиприродність одностатевих відносин та на користь традиційних сімейних цінностей, можуть бути кваліфіковані як дискримінація у тій чи іншій формі”, – наголошується у зверненнях Всеукраїнської Ради Церков і релігійних організацій до керівників парламентських фракцій.

“Відмова від традиційних сімейних цінностей та християнських моральних засад – це завелика ціна, яку Уряд пропонує сплатити українському суспільству за безвізовий режим із країнами Європейського Союзу”, – зауважив Предстоятель УПЦ КП патріарх Філарет (Денисенко) під час зустрічі членів ВРЦіРО з міжфракційним депутатським об’єднанням «За сприяння свободі сумління».

При цьому митрополит Володимир (Сабодан) від імені Української Православної Церкви звернувся до парламентарів із проханням “не допустити прийняття законопроекту № 2342 та посприяти у знятті його з розгляду Верховною Радою України”. Аналогічні звернення до депутатського корпусу підготувала Рада Євангельських Протестантських Церков України.

Водночас, Глава УГКЦ верховний архиєпископ Святослав (Шевчук) підкреслив, що Всеукраїнська Рада Церков виступає за збереження в Україні традиційних моральних цінностей та підтримує ініціативу законодавчого обмеження пропаганди гомосексуалізму в інтересах захисту дітей. Відповідний законопроект № 0945 вже підтриманий попереднім складом парламенту у першому читанні та очікує остаточного рішення Верховної Ради.

У Декларації «Про негативне ставлення до явища гомосексуалізму та спроб легалізації так званих одностатевих шлюбів (реєстрації одностатевих партнерств)» від 15.05.2007 року Глави 19 українських конфесій заявили, що “виступають категорично проти законодавчого встановлення в Україні одностатевих шлюбів чи реєстрованих одностатевих партнерств, проти пропагування одностатевої сексуальності, оскільки шлях віддалення закону від суспільної моралі веде у прірву”.