• Головна
  • Весняні новинки від "Свічадо"...

Весняні новинки від "Свічадо"

20.05.2010, 15:34
Весняні новинки від "Свічадо" - фото 1
Видавництво монахів студійського уставу "Свічадо" підготувало для своїх читачів свіжу порцію різноманітної літератури.

Видавництво монахів студійського уставу „Свічадо” підготувало для своїх читачів свіжу порцію різноманітної літератури.

liuis_3.jpgВперше у чудовому українському перекладі видано 2 книги з „Космічної трилогії” Клайва Стейплза Люїса „За межі мовчазної планети” і „Переландра”. У першому романі – “За межі Мовчазної планети” – розгортається велична картина вселенської боротьби добра і зла, до якої судилося долучитися і філологові з Кембриджа Елвіну Ренсому. Дія другого роману трилогії – “Переландра” – відбувається на планеті Переландра, відомій землянам як Венера. Там Ренсом вступає у протистояння з демоном-спокусником і намагається врятувати від гріхопадіння першу в тому світі жінку – переландрійську Єву... Цією трилогією видавництво відкриває у своїй діяльності сферу християнської фантастики. Вже на стадії редагування ще одна книга з цієї трилогії.

Особливою популярністю серед читачів „Свічада” користуються книги духовно-соціального змісту. У цьому напрямку є кілька новинок.

tilo-xram-krasy.jpgСьогодні модно писати про тіло. Що це – ознака нездужання чи пошуку смислу? Яким є сенс і майбутнє тіла, душі та розуму? Як віднайти єдність нашого єства? Відповідаючи на ці запитання, книжка французької авторки Жо Круасан “Тіло – храм краси” звертається до кожного, хто бажає йти далі у пізнанні Бога й себе. Апостолу Павлові, який запитує: «Чи не знаєте ви, що є храмом Святого Духа?» Жо Круасан відповідає: «Так, наше тіло є оселею Святого Духа, дорогою, яка веде нас до серця Отця…» Авторка книги запрошує нас до справжньої дороги внутрішнього зцілення: ввійти до храму, ввійти у внутрішність, що означає – ввійти в присутність Трисвятого Бога, туди, де перебуває Отець. Бо те, що ми відчайдушно шукаємо навколо себе, заховане в нас.

І вже скоро у цій тематиці вийдуть ще кілька цікавих книжок.

dorosli.jpgШон Семон. „Дорослі діти алкоголіків”. У книжці просто і безпосередньо описано труднощі дорослих дітей алкоголіків і те, що вони можуть зробити, щоб одужати. Особливу увагу в ній звернено на тих із них, хто став священиком, монахом чи монахинею. Книжка містить відповіді на питання, чого потребують дорослі діти алкоголіків, щоб відновити своє здоров’я, і якими засобами вони можуть для цього скористатися. Також автор пише про те, як можна допомогти залежній від алкоголю особі.

Як виховати дітей правдивими? Як відповідати на «незручні» запитання? Як розповідати дітям про зародження нового життя? Відповіді на ці та інші питання шукайте у книжці сучасного українського православного священика й багатодітного батька Михайла Шполянського „Християнське виховання дітей у сучасному світі”. Автор переконує, що християнське виховання дітей – це духовна праця, доступна кожному, що є для батьків дорогою до Божого Царства.

А ця книжка в сусідній Польщі вмить стала бестселером — Ксаверій Кнотц „Секс, якого не знаєте”. Чи не найбільша її особливість, що автор – священик, належить до ордену Менших Братів Капуцинів, доктор пасторального богослов’я, відомий реколекціоніст, душпастир подружніх пар, головний редактор порталу “Szansa spotkania”. Хтось запитує: „А що Богові до мого сексу?”. Дехто, чуючи про святість подружнього акту, відразу уявляє, що у такому сексі немає втіхи, фривольних жартів, фантазій та привабливих позицій. Що секс такий же сумний, як і більшість церковних пісень. Отець Ксаверій Кнотц дуже просто та відкрито показує, що помиляються й одні, і другі. Бог не підглядає за нами у спальні. Обдаровуючи чоловіка та дружину своїми щедротами, Він зацікавлений у щасливому сексуальному житті подружньої пари. Суть сексуального життя полягає не лише в отриманні насолоди, але й у будуванні зв’язку, пережитті єдности та в інтимній зустрічі двох люблячих осіб.

Про нові та старі видання можна знайти багато корисної інформації на сайті "Свічада": www.svichado.com

Читачі можуть скористатися послугою „Книга поштою”, надіславши замовлення на адресу: а/с 808, м. Львів, 79008, за допомогою електронної пошти: [email protected] або телефоном (032) 2971633.

Наші крамниці працюють за адресами:
— м. Львів, вул. Лисенка, 2,
— м. Київ, вул. Покровська, 6, храм Миколи Доброго.