Вибори 2020: безпрецедентна кількість християн-протестантів  балотується до місцевих рад від різних політичних сил

Вибори 2020: безпрецедентна кількість християн-протестантів  балотується до місцевих рад від різних політичних сил - фото 1
25 жовтня відбудуться місцеві вибори, які визначать вектор розвитку громад на найближчі роки. На цих виборах вперше в історії України така безпрецедентна кількість християн балотується до місцевих рад від різних політичних сил – це сотні євангельських віруючих, які балотуються до органів місцевого самоврядування.

Тому Всеукраїнський Собор (об’єднання релігійних та громадських організацій) проведе Форум «Україна напередодні виборів».

Як повідомляє Всеукраїнський Собор, участь у виборах і подальша робота євангельських віруючих в органах місцевого самоврядування є дуже важливою, адже саме вони, як депутати місцевих рад, зможуть багато зробити для просування духовних цінностей у своїх містах, населених пунктах і регіонах, сприяння діяльності місцевих релігійних громад, захисту та утвердження сімейних цінностей, розширення допомоги соціально незахищеним верствам, роботи з молоддю, впровадження у закладах освіти програм з християнської етики та підготовки до подружнього життя на засадах християнських цінностей.

У Форумі «Україна напередодні виборів» візьмуть участь керівники протестантських церков України, члени Ради Євангельських Протестантських Церков України та Української Міжцерковної Ради, Координатор Всеукраїнського Собору, кандидати-християни, що балотуються.

Форум буде присвячено духовній настанові кандидатів у депутати місцевих рад, аби дати їм дороговказ та убезпечити від можливих конфліктів у міжпартійних відносинах, закликати до тісної взаємодії зі своїми церквами, підбадьорити до праці та відстоювання християнських цінностей.

Планується, що Форум завершиться молитвою за християнських кандидатів у депутати місцевих рад.

Всеукраїнський Собор — це об’єднання релігійних та громадських організацій, а також усіх небайдужих громадян навколо християнського шляху розвитку української держави.

Як РІСУ інформувала, священик-блогер Олександр Дедюхін повідомив, що балотується у депутати до Полтавської міськради у команді "Європейської Солідарності".