Відомий священик-блогер іде у депутати від партії Порошенка

Відомий священик-блогер іде у депутати від партії Порошенка - фото 1
Священик-блогер Олександр Дедюхін повідомив, що балотується у депутати до Полтавської міськради у команді "Європейської Солідарності".

Про це він написав у Facebook

Дедюхін пояснив своє рішення тим, що втомився від того, що "політикани багато обіцяють, роздають подаруночки перед виборами, а потім лише "пиляють" бюджет".
"Не можна сьогодні класти асфальт, завтра чистити лівньовки, а післязавтра робити каналізацію і розривати нову дорогу. Мають бути науково обґрунтовані проекти та системний підхід до розв'язання інфраструктурних проблем", – повідомив він.

Також він має намір за допомогою Церковного авторитету робити Полтаву кращою.

"Як би нам не хотілося інакшого, але сьогодні політика є в усьому. Буде в нас палати звалище, чи працювати сміттєпереробний завод — це політика. Буде біля твого дому парк, чи земля бездумно роздерибаниться під будівництво — це політика. Будуть наші діти вчитися у відремонтованих школах, гратися на якісних майданчиках, чи схочуть втекти подалі від Полтави — це політика", – повідомив він.

Священик зізнався, що не впевнений, що все намічене легко вийде, бо одразу і швидко бажаного результату буде неможливо досягти.

"Але найдовша дорога починається з маленького кроку. І я можу сказати, що я ніколи не зраджу своєї мрії зробити Полтаву по-справжньому європейським містом", – написав він.

Відомий священик-блогер іде у депутати від партії Порошенка - фото 59320