Від Covid-19 в УГКЦ померло близько двадцяти священиків

29 січня, 15:20
Католики
Від Covid-19 в УГКЦ померло близько двадцяти священиків - фото 1
У кожній єпархії УГКЦ, особливо в Західній Україні, від коронавірусу помирають священики. Про це розповів Глава Української Греко-Католицької Церкви Блаженніший Святослав в інтерв’ю польській КАІ.

Про це повідомляє Департамент інформації УГКЦ.

«Загалом кількість померлих від коронавірусу священників у нашій Церкві сягає близько двох десятків», – додав Предстоятель УГКЦ.

Пандемія показала, зазначив Блаженніший Святослав в інтерв’ю, що ми всі рівні, незалежно від того, хто ми, єпископи чи безхатьки, багаті чи бідні, католики чи православні. У кожного з нас є однаковий «шанс» захворіти і померти.

Глава УГКЦ також розповів, що в кожній з єпархій хворіло близько десятка священиків. «Це також було великим випробуванням, бо їм та їхнім сім’ям потрібно було допомагати. У моїй єпархії [Київській архиєпархії. – Ред.] більшість священників постраждали від коронавірусу, але, слава Богу, ніхто не помер», – зазначив він.

Блаженніший Святослав відзначив і солідарність в УГКЦ, у якій один одного намагається підтримувати, і він, як Глава Церкви, старається підтримувати зв'язок із хворими і допомагати всім, хто цього потребує.