В Анталії відбулася інтронізація митрополита Пісідійського Йова (Гечі)

В Анталії відбулася інтронізація митрополита Пісідійського Йова (Гечі) - фото 1
Інтронізація відбулась 17 вересня в храмі преподобного Аліпія Столпника в Анталії за участю Екзарха Вселенського Патріарха єпископа Команського Михаїла Аніщенка.

Про це повідомляє Місія «Ставропігія Вселенського Патріархату в Україні».

Новообраний владика митрополит Йов Геча раніше обіймав Тельміську кафедру. Він є доктором богослов'я, професор Інституту вищих досліджень в галузі православного богослов'я при Православному центрі Вселенського Патріархату в Шамбезі (Швейцарія) і Паризького католицького університету (Франція), постійним представник Вселенського Патріархату при Всесвітній раді церков у Женеві, співголовою Об'єднаної міжнародної комісії з богословського діалогу між Православною та Римо-Католицькою Церквами.

Владика Йов був одним із головних спікерів Святого і Великого Собору Православної Церкви на Криті 19-26 червня 2016 року. Володіє англійською, французькою, грецькою, українською, російською та італійською мовами. Глибоко знається на українській церковній історії. Докторську дисертацію захистив на тему «Літургійна реформа митрополита Киприяна Київського (1330—1406 рр.)