Відійшов у вічність намісник Свято-Феодорівського чоловічого монастиря ПЦУ

Сьогодні в смт Вапнярка Томашпільського району у Свято-Феодорівському чоловічому монастирі відбувається чин похорону благочинного Томашпільського району, намісника Свято-Феодорівського чоловічого монастиря архимандрита Серафима (Котлярова).

Він помер 14 вересня 2020 року на 46-му році життя, після важкої хвороби, інформує офіційний сайт ПЦУ.

Відійшов у вічність намісник Свято-Феодорівського чоловічого монастиря ПЦУ - фото 58669

 

Архимандрит Серафим (в миру Котляров Володимир Олександрович) народився 19 листопада 1974 р. в м. Іркутськ (Росія). Навчався в Киргизькому Державному університеті м. Бешкек та у Білоруському Державному університеті м. Мінськ. Працював вчителем у загальноосвітній школі. З 1999 року співав у церковному хорі. Та за покликом Божим у 2005 році прийняв чернечий постриг з іменем Серафим і був рукоположений в сан ієродиякона в Глинській Пустині. З часом приєднався до помісної Української Православної Церкви, де ніс свій чернечий послух. Останні роки був намісником Свято-Феодорівського чоловічого монастиря смт Вапнярка, який був збудований саме трудами нині спочилого отця Серафима.

Архимандрит Серафим ніс також послух настоятеля парафій св. Онуфрія Великого с. Високе та Почаївської ікони Божої Матері с. Вербова, обіймав посаду благочинного Томашпільського району.