Відомий музикант розкритикував киян, які досі «бігають до московських попів»

Відомий музикант розкритикував киян, які досі «бігають до московських попів» - фото 1
Столичні мешканці попри війну і численні факти співпраці духовенттсва МП з ворогом продовжують ходити до храмів Українська Православної Церкви Московського Патріархату, зокрема освячували там вербу вчора у Вербну неділю

Про це на своїй сторінці у Facebook написав казкар-лірник, автор телевізійних програм, музикант Сашко Лірник, інформує Главком.

«Як мене вибішують натовпи «віруючих» із гілочками на Троєщині. Розумію – свято. Але ж всі каплички-самобуди Московської Церкви. Саме так. То чому не йдете в мечеть чи синагогу, якщо вам однаково? «Памолімся…» Тут ми воюємо, всі патріоти. І тут же біжать до московських попів», – обурений Лірник.

Митець розкритикував тих, хто йде раз на рік «посвятити вербу», і робить це у вороже налаштованому до українців Патріархаті, священики якого закликали бомбити Україну.

«Я розумію, коли ви постійні «прихожани», але ж ви йдете лише раз на рік «посвятити вербу». І до ворогів…. А через тиждень-Великдень. І знову будете за Кіріла-Гундяєва молитися? Нічого не муляє? Нє?», – зазначив колишній учасник українського dark ethno гурту «Вій».