Відомий релігієзнавець обійняв посаду у Львівській ОДА

25.05.2021, 10:19
Держава
Відомий релігієзнавець обійняв посаду у Львівській ОДА - фото 1
Дмитро Горєвой 24 травня заступив до обов‘язків керівника відділу з питань релігій та національностей Львівської ОДА.

Про це, посилаючись на джерела у Львівській облдержадміністрації, пише політолог та релігієзнавець Андрій Юраш, передає "Еспресо.Захід".

"Безмежно радію, що сфера державно-релігійних взаємин та етнополітики поступово поповнюється якісними і професійними кадрами. Принаймні, на регіональному рівні", – повідомив Юраш.

За його даними, до обов‘язків керівника відділу з питань релігій та національностей заступає відомий релігієзнавець, надзвичайно помітний у медіасфері як визнаний експерт у відповідній галузі – Дмитро Горєвой.

"Львівщина – з-поміж всіх українських регіонів – найактивніша і найчисельніша за кількістю громад область. Тут і традиція, і почуття впевненості, і неперервність коренів, і вражаюча мережа центрів та інших релігійних організацій... а ще ж дуже інтенсивне і насичене життя національних спільнот – польської, російської, єврейської, грецької, вірменської, кримськотатарської, угорської, чеської, німецької, ромської... Одним словом, для відпочинку тепер часу не буде!" – додав Андрій Юраш.

Дмитро Горєвой – релігієзнавець, директор ГО "Центр релігійної безпеки", у минулому керівник проектів та програм Інституту релігії та суспільства Українського католицького університету, редактор РІСУ. Автор наукових, аналітичних та публіцистичних матеріалів з релігійної тематики.