Відомого білоруського лікаря судитимуть за те, що виходив на вулицю з іконою і молився

Відомого білоруського лікаря судитимуть за те, що виходив на вулицю з іконою і молився - фото 1
У Гродно судять відомого в місті судинного хірурга. Олександр Ціліндзь виходив на вулицю з іконою і хрестом і молився за мир в Білорусі.

Про це повідомляє ТUT. BY.

На чоловіка склали протокол за участь у несанкціонованій акції. Судове засідання мало відбутися 30 вересня, однак виявилося, що документи з адміністративної справи в суд Жовтневого району ще не надходили. Проте підтримати лікаря прийшли близько 40 осіб - в тому числі католицький і православний священики, а також протестантський пастор.

Олександр Ціліндзь - судинний хірург. Він працює в Гродненській університетській клініці. Стаж в медицині - понад 30 років.

Вранці 30 вересня близько будівлі суду Жовтневого району міста зібралося близько 40 осіб, щоб підтримати лікаря. Люди кажуть, що Олександр «шчыры вернік ды проста вельмі добры і сумленны чалавек».

Бачачи, що відбувається в Гродно і країні, він, мовляв, не зміг залишитися байдужим, тому і став виходити на вулиці міста з іконою і молитвою. Олександр в цей час скромно посміхається.

Протокол на хірурга склали за «участь у несанкціонованому масовому заході».
— Але я не ўдзельнічаў. Я стаяў і маліўся. Буду гэта даказваць у судзе, — говорит врач и рассказывает, что его не задерживали ни на одной из акций. Фото, где он стоит с крестом и иконой, правоохранители увидели в интернете. — Вось і вызвалі. Саставілі пратакол.

Ще не відомо, коли буде розгляд його адміністративної справи. Постоявши деякий час біля суду, присутні розійшлися.

Відомого білоруського лікаря судитимуть за те, що виходив на вулицю з іконою і молився - фото 59327