Відспівування Навального тривало менше 20 хв. Черга до храму розтягнулась на кілометр

01 березня, 15:11
Суспільство
Відспівування Навального тривало менше 20 хв. Черга до храму розтягнулась на кілометр - фото 1
Соратники Навального розповіли з посиланням на релігієзнавця та колишнього відповідального редактора «Журналу Московської Патріархії» Сергія Чапніна, що на настоятеля церкви ікони Божої Матері «Втамуй моя печалі» о. Анатолія Родіонова «натиснули», щоб він провів відспівування Олексія Навального швидше.

Про це повідомляє Медуза.

«За його [Сергієм Чапніним] інформацією, натиснули на настоятеля храму, отця Анатолія Родіонова, на хор, вимагали провести відспівування якнайшвидше, щоб ніхто туди не потрапив», — сказав в ефірі трансляції команди Навального колишній голова штабів політика Леонід Волков.

Про те, що о. Родіонов отримав наказ із Патріархії «скоротити все по максимуму», написав у себе у фейсбуці і сам Чапнін.

Відспівування Навального зайняло менше 20 хвилин. На нього пустили лише близьких. Попрощатися з Навальним встигли не більше 300 людей. Відспівування пройшло швидше, ніж планувалося, бо до труни почали масово йти люди.

Люди, які зібралися біля території церкви, скандували «Навальний!» і «Не пробачимо!».
Територія біля храму оточена металевими огорожами. Черга охочих попрощатися з політиком розтяглася більш як на кілометр від церкви.