"Відвідування Папою України було б дуже сильним жестом для всього людства", - Глава УГКЦ

"Відвідування Папою України було б дуже сильним жестом для всього людства", - Глава УГКЦ - фото 1
Блаженніший Святослав Шевчук повідомив у вівторок, що запросив Папу Франциска відвідати Україну, назвавши це величезним жестом, який допоможе встановити мир під час напруженості у відносинах із Росією.

Виступаючи перед журналістами в режимі відеоконференції з Києва, архиєпископ Святослав Шевчук сказав, що не потрібно чекати на ідеальні умови і візит може відбутися навіть у нинішніх умовах, повідомляє УНН.

"Ми кілька разів висловлювали бажання, щоб Святіший Отець відвідав Україну. Ми його запрошували та часто повторювали,— сказав Глава УГКЦ. — Ми сповнені надій. Жести дуже важливі і відвідування України було б дуже сильним жестом для всього людства".

Україна переважно православна країна, але близько 10% населення належать до східної чи візантійської Католицької Церкви.

"В Україні існує консенсус, причому не лише серед католиків, а й серед православних і навіть невіруючих, що Папа Франциск сьогодні є найважливішим моральним авторитетом у світі", — заявив Блаженніший Святослав. — У народі кажуть, що якщо Папа приїде до України, то війна закінчиться. Вони бачать у папському візиті жест вісника миру".

Нагадаємо, 26 січня Папа Франциск очолив Міжнародний день молитви за мир в Україні, закликавши до діалогу, який би превалював над упередженими інтересами.