Вифлеємський Вогонь Миру прибув у район проведення операції Об’єднаних сил

Вифлеємський Вогонь Миру прибув у район проведення операції Об’єднаних сил - фото 1
Щороку перед різдвяними святами члени «Пласту – Національної скаутської організації України» отримують у Відні від австрійський скаутів Вифлеємський Вогонь Миру і поширюють його серед української громади.

Сьомий рік поспіль Вогонь Вифлеєму пластуни передають на передові позиції української армії в район проведення операції Об’єднаних сил та прифронтові міста Донецької та Луганської областей. Урочистості поширення Вифлеємського Вогню Миру відіграють, особливо сьогодні, важливу символічну роль задля досягнення єдності й національної ідентичності, підтримки мешканців Донбасу та морально-психологічного стану українських військовослужбовців, повідомляють в пресцентрі ООС.

Про це повідомляє Арміяinform.

15 грудня Вогонь з Вифлеєму доставлено до району проведення операції Об’єднаних сил, де його було передано Головному капелану ООС від ПЦУ, священнику Дмитру Присяжному. Отримавши Вогонь, Головний капелан передав його тимчасово виконуючому обов’язки командувача Об’єднаних сил генерал-майору Віктору Ганущаку.

Доторкнутись до святині мали можливість всі присутні військовослужбовці. Після того, як діти виконали перед військовими пісню Вифлеємський Вогню Миру, його повезли на передову. Планується, що вогонь буде доставлено до кожного військового підрозділу.