Акція проти агресії: під посольством РФ встановили хрести

Акція проти агресії: під посольством РФ встановили хрести - фото 1
У Києві під посольством Росії в Україні проходить акція “Імперія має померти”, учасники якої вийшли висловити своє обурення визнанням Росією незалежності псевдореспублік “ЛНР” та “ДНР”.

Участь у заході беруть близько 100 осіб, повідомляє Укрінформ.

Учасники акції тримають у руках плакати з написами “Росія- окупант”, “We choose Europe, not russia” та “Імперія зла має померти”, над ними майорять прапори України та Європейського Союзу.

Акція проти агресії: під посольством РФ встановили хрести_1

“В 2014 році російські орди вже наближалися до України. Регулярна армія Росії ще тоді оточила Україну і думала, що прогулянка буде дуже легкою. Але тоді російську армію зустріли не хліб та сіль, а кулі. Цього разу ми також розчаруємо Путіна, а російську армію знову зустрінуть кулі. Ми будемо боротися та боронити нашу свободу, тому що ми частина європейської історії”, - заявив депутат Київради Сергій Таран.

Акція проти агресії: під посольством РФ встановили хрести_2

Активісти поставили перед посольством колонки та гучномовці, з яких лунають патріотичні пісні. Окрім цього, вони встановили могильні хрести у землю перед посольством, на яких написано “російський окупант”.

Акція проти агресії: під посольством РФ встановили хрести_3

На місці події працює Нацгвардія, поліція та поліція діалогу. Акція проти агресії: під посольством РФ встановили хрести_4

Лідери країн ЄС, США, Канади та більшості демократичних країн світу засудили такі дії Кремля, які є прямим порушенням міжнародного права та власних міжнародних зобов’язань РФ.