Вийшла друком книжка єпископа Богдана Дзюраха «Назустріч Воскресінню Христовому»

19 лютого, 15:32
Суспільство
Вийшла друком книжка єпископа Богдана Дзюраха «Назустріч Воскресінню Христовому» - фото 1
У видавництві «Свічадо» вийшла друком книжка владики Богдана Дзюраха, апостольського екзарха для українців візантійського обряду в Німеччині та Скандинавії, під назвою «Назустріч Воскресінню Христовому», у якій єпископ запрошує у духовну мандрівку під час Великого посту.

Про це повідомляє прес-служба Апостольського екзархату в Німеччині та Скандинавії.

Це видання — результат духовних роздумів єрарха УГКЦ, якими він ділився на фейсбук-сторінці під назвою «# НазустрічВоскресінню».

Автор пропонує пройти найважливіший духовний шлях у році, осмислено, у дусі Великого Посту, зосереджуюсь у певних пунктах дороги на головних християнських темах та актах: прощенні, покаянні, милосерді й жертвуванні.

У цій книжці читачі пізнають, що таке дух лінивства, недбайливості, властолюбства, пустославства та чистоти. Куди веде дорога митаря, а куди фарисея. Якими є шляхи старшого та молодшого синів милосердного Отця, чим небезпечний гріх, коли людину цілує Бог. Ці та багато інших запитань владика Богдан ставить перед читачем і допомагає знайти на них відповідь.

Роздуми про це стануть практичною допомогою читачеві у внутрішній боротьбі зі спокусами, пристрастями та вадами і допоможуть уповні відчути світлу перемогу Господнього Воскресіння.