Викрадена старовинна ікона Серафима Саровського повернулася в храм УПЦ МП

12.08.2020, 10:49
Культура
Викрадена старовинна ікона Серафима Саровського повернулася в храм УПЦ МП - фото 1
Старовинна ікона преподобного Серафима Саровського, раніше вкрадена з Нікольського храму села Борисівка Іллінецького району Вінницької області, повернулася на місце постійного перебування 7 серпня 2020 року

Викрадена старовинна ікона Серафима Саровського повернулася в храм УПЦ МП
Старовинна ікона преподобного Серафима Саровського, раніше вкрадена з Нікольського храму села Борисівка Іллінецького району Вінницької області, повернулася на місце постійного перебування 7 серпня 2020 року.

Апр це повідомляє "Православная жизнь".

Урочисту зустріч святині очолив митрополит Тульчинський і Брацлавський Іонафан. У присутності прихожан і паломників перед образом був прочитаний акафіст. Святиню встановили в спеціально споруджений для неї киворій.

З благословення правлячого архиєрея, місцеве святкування в пам'ять віднайдення та повернення ікони преподобного Серафима Саровського в Нікольський храм буде відбуватися щорічно.

Нагадаємо, поліція Тернопільській області продовжує встановлювати власників ікон і церковних предметів, вилучених у ході масштабної спецоперації зі знешкодження міжрегіональної групи церковних злодіїв. Жертвами угрупування стали храми і монастирі в Тернопільській, Вінницькій, Одеській, Львівській та Чернігівській областях. Для впізнання святинь створений відеоролик.