• Головна
  • Новини
  • Віктор Янукович у День незалежності молився у Києво-Печерській лаврі...

Віктор Янукович у День незалежності молився у Києво-Печерській лаврі

24.08.2011, 14:22
Віктор Янукович у День незалежності молився у Києво-Печерській лаврі - фото 1
24 серпня, у день 20-річниці Незалежності України, Предстоятель Української Православної Церкви Митрополит Володимир відправив молебень на площі перед Свято-Успенським собором Києво-Печерської Лаври. До цього молебню долучились Віктор Янукович та інші високопосадовці.

Митрополит Володимир24 серпня, у день 20-річниці Незалежності України, Предстоятель Української Православної Церкви Митрополит Володимир відправив молебень на площі перед Свято-Успенським собором Києво-Печерської Лаври.

Підносячи подячні молитви до Бога, Митрополит Київський і всієї України попросив у Всевишнього благословення та благополуччя для Української держави,  її  народу і керівництва.

Разом з Предстоятелем УПЦ молилися архієреї Української Православної Церкви та духовенство  Київської єпархії, повідомляє офіційний сайт Української Православної Церкви.

Янукович.JPGУ богослужінні взяли участь Президент України Віктор Янукович, прем’єр-міністр України Микола Азаров, голова Верховної Ради України Володимир Литвин, голова Київської міської державної адміністрації Олександр Попов, вітчизняні урядовці, парламентарі та інші високопосадовці.

Після молебню Предстоятель УПЦ поздоровив усіх із Днем Незалежності  побажав Божого благословення і заступництва.