"Винні повинні понести покарання", - в Закарпатській ОДА відреагували на підпали майна вірян ПЦУ

"Винні повинні понести покарання", - в Закарпатській ОДА відреагували на підпали майна вірян ПЦУ - фото 1
У Закарпатській ОДА прокоментували підпали осель активістів ПЦУ, які сталися уночі 10 січня у с. Ділове Рахівського району.

Про це повідомляє Закарпаття онлайн.

"Ці дикі і неприпустимі злочини мають бути максимально швидко розкриті", - заявив голова ОДА Анатолій Полосков.

Після підпалів поліція організувала цілодобове чергування у селі. Правоохоронці також заерєстрували заяву та відкрили кримінальне провадження.

Багато місцевих жителів припускають, що підпали можуть бути пов'язані з ситуацією навколо Свято-Успенського храму в с. Ділове. За рішенням суду храм має бути переданий громаді Православної Церкви України, зараз йде процес виконання судового рішення - до 22 січня встановлено термін для добровільної передачі храму громаді ПЦУ.

"Який би мотив не був у людей, причетних до підпалів і порушення спокійного мирного життя наших громадян, вони повинні понести за це покарання. Усе, що зараз відбувається в с.Ділове, знаходиться під особистим контролем Олександра Шляховського - начальника поліції Закарпатської області. У даному випадку абсолютно неприпустимі звинувачення поліції в бездіяльності або безвідповідальності", - повідомив голова Закарпатської ОДА Анатолій Полосков.