Вінницькі баптисти відправили на фронт понад три тонни домашньої випічки

17 березня, 12:11
Суспільство
Вінницькі баптисти відправили на фронт понад три тонни домашньої випічки - фото 1
Вінницька церква Євангельських Християн-Баптистів “Вефіль” відправила військовим уже понад три тонни домашньої випічки.

Про це повідомляє сайт ВСЦЄХБ.

Один із пасторів церкви, координатор цього служіння Олександр Груць розповідає: “Можна просто сказати людині: “Бог тебе любить”. А можна дати тарілку супу, поговорити, обійняти, разом поплакати. А опісля сказати, що Бог її любить. Люди, які на фронті, беруть пряник з чаєм чи кавою, розуміють, що в тилу про них памʼятають, люблять і моляться. У простоті, без реклами й пафосу”.

Вінницькі баптисти відправили на фронт понад три тонни домашньої випічки - фото 110557

 

Влітку, коли ситуація з евакуйованими і прийомом переселенців стабілізувалася, церква переключилась на нові шляхи служіння.

У той час на фронт пішли багато братів Вінниччини. Їх намагалися всіляко підтримати. Виявилося, що найбільш бажаною підтримкою для військових є смачна домашня випічка. Сестри у церкві почали випікати солодощі на передову.

Вінницькі баптисти відправили на фронт понад три тонни домашньої випічки - фото 110558

 

Відтоді капелани, помісні церкви та нецерковні волонтери, які регулярно їздять на передову, передають військовим смаколики із “Вефіля”.

Щотижня тут команда із 10 сестер випікає сотні кілограмів випічки. Це пряники, круасани, печиво з різноманітною начинкою. Все, окрім дріжджового тіста, бо воно швидко псується.

Коли зʼявляється "вікно" у запитах, сестри роблять випічку для військових госпіталів.

Вінницькі баптисти відправили на фронт понад три тонни домашньої випічки - фото 110559

 

Щоб зібрати кошти на необхідні продукти, у “Вефілі” працює церковне кафе. Прибуток йде на служіння військовим. Також церква організовує благодійні ярмарки на вулицях міста.