Сокальсько-Жовківська єпархії УГКЦ придбала для військових два позашляховики
24 березня, 13:33
Суспільство
Координатор капеланів-волонтерів Сокальсько-Жовківської єпархїі о. Володимир Ващук 13 березня взяв участь у передачі допомоги для військовослужбовців та освятив автомобілі, придбані за кошти благодійної збірки, що відбулася в парафіях єпархії.
Про це повідомляє Департамент інформації УГКЦ.
Благодійну збірку провели 26 жовтня 2025 року з благословення владики Петра Лози на підтримку українських військових у межах спільної ініціативи допомоги українському війську разом із благодійним фондом «Повернись живим».
Спільними зусиллями вірних єпархії вдалося зібрати кошти на закупівлю двох автомобілів-позашляховиків, які посилять мобільність і ефективність українських захисників на фронті.
«Дякуємо кожному за пожертву, яка стала знаком солідарності, підтримки та живої участі у спільній справі захисту України», — зазначають у єпархії.