Віряни виклали у соцмережі компромат на ймовірного очільника Луганської єпархії УПЦ МП

У соцмережі "ВКонтекте" миряни та священнослужителі оприлюднили факти аморальної поведінки секретаря Луганської єпархії УПЦ МП архимандрита Макарія (Любавцева) - основного претендента на архиєрейський сан та на керівництво єпархією.

Віряни виклали у соцмережі компромат на ймовірного очільника Луганської єпархії УПЦ МП - фото 74653

 

Про це повідомляє Портал "Credo.Press".

"Вважаємо за необхідне проінформувати всіх віруючих Луганської єпархії про кричущу аморальну поведінку і про пряме ухилення від дотримання церковних чернечих канонів секретаря Луганської і Алчевської єпархії УПЦ МП архимандрита Макарія (Любавцева)", - йдеться у вступному слова творців аккаунта в соцмережі "ВКонтакте".

Віряни розмістили фотографії відпочинку архимандрита з Юлією Ш. (https://vk.com/shurovajuli), в тому числі зроблені на професійному рівні, які не залишають сумнівів у характері їх відносин. Фотографії зроблені протягом останніх двох років в різних регіонах України, Росії, Грузії та Єгипту, де Макарій і Юлія спільно відпочивали. У самому Луганську, пишуть автори аккаунта, пара відкрито відвідувала ресторани та розважальні центри. Частина фотографій не може бути опублікована з етичних міркувань, однак вони доступні в акаунті "Архимандрит Макарій (Любавцев)" у "ВКонтакте".

За словами джерел Порталу "Credo.Press", близьких до керівництва УПЦ МП, архимандриту Макарію попередньо було обіцяно висунення його кандидатури на вікарну кафедру Луганській єпархії, проте вирішення питання постійно затягувалося, що викликало невдоволення архимандрита. З огляду на те, що зі смертю митрополита Митрофана зростає ймовірність хіротонії архимандрита Макарія, який спішно виїхав з непідконтрольних Україні територій ОРДЛО до Києва, група кліриків і мирян Луганської єпархії УПЦ МП вирішила оприлюднити факти немонашої поведінки секретаря єпархії.

Нагадаємо, 18 червня за загадкових обставин на 59-му році життя відійшов до Бога митрополит Луганський і Алчевський УПЦ МП Митрофан (Юрчук).

За офіційною версією, митрополит помер у Луганську від інфаркту, проте пізніше було опубліковано медичний висновок, в якому йдеться про перелом кісток черепа та крововилив у мозок внаслідок травми як причини смерті єрарха.