«Візит Папи Франциска в Україну в час війни міг би бути потужним миротворчим жестом», – Патріарх Святослав

04.04.2022, 16:30
Католики
«Візит Папи Франциска в Україну в час війни міг би бути потужним миротворчим жестом», – Патріарх Святослав - фото 1
Глава УГКЦ, заявив, що візит Папи Франциска в Україну в час війни міг би бути потужним миротворчим жестом і що в Україні дуже чекають на Папу. Про це він сказав в ефірі телемарафону на 5-му каналі, коментуючи можливий візит Римського Архиєрея в Україну.

«Ми працюємо над тим, щоб візит Святішого Отця в Україну відбувся», – сказав Глава УГКЦ, додавши, що над цим працює державна і церковна влада. Про це повідомляє Департамент інформації УГКЦ.

«Нам би хотілося, щоб він приїхав в Україну якнайшвидше», – наголосив Блаженніший Святослав.

Обставини війни, за його словами, не є для цього головною перешкодою.

Глава УГКЦ розповів, що нещодавно спілкувався з Папою Франциском і що Святіший Отець йому особисто сказав, що він зробить все, щоб зупинити війну в Україні. «Його візит в Україну в час війни міг би бути потужним миротворчим жестом», – вважає Блаженніший Святослав.

«Ми його щиро чекаємо», – додав він.

Пригадуємо, що в суботу, 2 квітня, під час подорожі на Мальту Святіший Отець Франциск заявив, що питання візиту в Україну лежить в нього на столі, він над ним розмірковує і, як буде така можливість, здійснить цей візит.

Повертаючись з Мальти до Риму в неділю, 3 квітня, Папа Франциск повторив, що його візит в Україну розглядається як одна з пропозицій, яка надійшла. «Я не знаю, чи це вдасться зробити, чи це доречно і чи послужить на краще. А може, справді варто здійснити цю подорож і я повинен це зробити… Усе це витає в повітрі», – зазначив Папа.